Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/9/2022

Γραμματέας - Υπάλληλος Υποδοχής σε γυναικολογικό ιατρείο

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΧΑΛΆΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Γυναικολογικό ιατρείο αναζητά υποψήφια για στελέχωση θέσης γραμματειακής υποστήριξης, Υποδοχής (Front-desk Secretary).

Ωράριο απογευματινό 13:00-21:00 πενθήμερο, Δευτέρα ως Παρασκευή.

Απαραίτητη είναι η ευχέρεια προφορικού και γραπτού λόγου στα ελληνικά, η οργανωτική κι επικοινωνιακή ευχέρεια, η άνεση στη χρήση Η/Υ και η γνώση αγγλικών.

Το ιατρείο έχει μακροχρόνια επιτυχημένη πορεία στο χώρο της υγείας και ο ιατρός υψηλό κύρος στην ειδικότητά του.

Πλήρης απασχόληση.

Καθήκοντα:

  • Διαχείριση επικοινωνίας (emails, phone calls)
  • Διαχείριση πελατολογίου και προγραμματισμός ραντεβού πελατών
  • Υποδοχή πελατών
  • Οργάνωση και ταξινόμηση φυσικού και ηλεκτρονικού αρχείου
  • Τηλεφωνική, ηλεκτρονική και δια ζώσης εξυπηρέτηση πελατών
  • Οργάνωση ημερήσιου προγράμματος
  • Διεκπεραίωση αλληλογραφίας και επικοινωνίας
  • Κειμενογράφηση
  • Διαχείριση Ηλεκτρονικής Συνταγογράφησης

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούνται:
  • Δεξιότητες καλής επικοινωνίας για προφορική και γραπτή επικοινωνία
  • Καλή γνώση ΗΥ
  • Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας
  • Ευγένεια και εχεμύθεια
  • Γνώση Αγγλικών
  • Επιθυμία για μακροχρόνια συνεργασία
  • Anti-Covid19 εμβολιασμός

Παροχές

Παρέχονται:
  • Τόπος εργασίας, Αθήνα, Χαλάνδρι, Λεωφ. Κηφισίας
  • Πλήρης απασχόληση
  • Ασφάλιση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Σταθερότητα εργασιακής σχέσης