Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/4/2021

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΛΑΓΚΑΔΑΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Data Media – Καϊσίδης Ντέμης & ΣΙΑ Ε.Ε. δραστηριοποιείται στην ελληνική αγορά από το 2001, εξειδικεύεται στο χονδρικό εμπόριο, κατέχει κορυφαία θέση ανάμεσα στις εταιρίες του κλάδου και έχει πιστοποιηθεί με ISO 9001 και ISO 27001 για το σύνολο των εργασιών της.

Η εταιρία ενδιαφέρεται να προσλάβει για τις κεντρικές εγκαταστάσεις της
στην περιοχή του Λαγκαδά

Αποθηκάριο

Απαραίτητα Προσόντα

  • Συνέπεια
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Αποκλειστικά από περιοχή Δυτικής Θεσσαλονίκης
  • Αρμοδιότητες θέσης:
  • Συλλογή και συσκευασία παραγγελιών
  • Παραλαβή και αποθήκευση προϊόντων κ.λπ.
  • Προϋπηρεσία – εξειδικευμένες γνώσεις:

Επιθυμητή η γνώση τεχνολογιών πληροφορικής (ERP προγραμμάτων)

Παροχές

  • Σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον
  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Δωρεάν μεταφορά απο και προς την εταιρία απο συγκεκριμένο σημείο συνάντησης.

Για τη θέση εργασίας θα προτιμηθούν άτομα τα οποία βρίσκονται κοντά στην ευρύτερη περιοχή της εταιρίας στον Λαγκαδά Θεσσαλονίκης.