Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/01/2022

Τεχνικός Παραγωγής (Μηχανολόγος - Ηλεκτρολόγος)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΟΙΝΟΦΥΤΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία ΒΙΕΛΦΥΣ ΑΒΕΕ είναι μία αναπτυσσόμενη εταιρεία που δραστηριοποιείται στην παραγωγή και εμπορία πρωτογενών υλικών συσκευασίας για φάρμακα, καλλυντικά και τρόφιμα.

Κύρια παραγωγική δραστηριότητα της εταιρείας είναι η κατασκευή γυάλινων αμπουλών που πραγματοποιείται στις εγκαταστάσεις της στα Οινόφυτα Βοιωτίας.

Για την ανάπτυξη του τμήματος της παραγωγής η εταιρεία επιθυμεί να προσλάβει :
Τεχνικό Παραγωγής (Μηχανολόγο - Ηλεκτρολόγο)

Αρμοδιότητες :
  • Συντήρηση παραγωγικού εξοπλισμού
  • Διάγνωση και αποκατάσταση βλαβών
  • Έλεγχος και ρύθμιση των μηχανών κατά την παραγωγή προϊόντων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία εργασίας σε βιομηχανικό περιβάλλον
  • Καλή γνώση Αγγλικής Γλώσσας & χρήσης Η/Υ
  • Ικανότητα ανάλυσης & επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων
  • Πλήρης απασχόληση
  • Σταθερό περιβάλλον εργασίας
**Η παραγωγή γίνεται σε 2 βάρδιες, 5 μέρες την εβδομάδα.