Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/6/2023

Γραμματεία Πωλήσεων

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία EUROLAMP, με δραστηριότητα την εισαγωγή και εμπορία προϊόντων φωτισμού και ηλεκτρολογικού εξοπλισμού και έδρα στη Δυτική Θεσσαλονίκη, αναζητά Γραμματεία Πωλήσεων.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Προετοιμασία και αποστολή προσφορών και νέων προτάσεων στους πελάτες
  • Επιβεβαίωση παραγγελιών, καταχώρησή τους στο ERP πρόγραμμα της εταιρείας και διασφάλιση της σωστής παράδοσής τους
  • Γραμματειακή υποστήριξη στον προϊστάμενο του τμήματος

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Ανώτερης Εκπαίδευσης
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 2-4 έτη
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Excel & ERP
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου & κάτοχος Ι.Χ.

Παροχές

  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία