Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/11/2019

Ready Business Advisor - Εταιρικός Πωλητής Vodafone

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΠΕΡΑΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H μεγαλύτερη ομάδα Β2Β πωλήσεων στον χώρο των τηλεπικοινωνιών ζητάει Ready Business Advisor - Εταιρικός Πωλητής Vodafone για την περιοχή της Περαίας Θεσσαλονίκης.

Περιγραφή θέσης:

Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την παροχή ολοκληρωμένης εξυπηρέτησης στους εταιρικούς πελάτες .Ειδικότερα, θα φροντίζει για την ανάπτυξη, διατήρηση και υποστήριξη του εταιρικού πελατολογίου προωθώντας προϊόντα και υπηρεσίες που απευθύνονται σε εταιρικούς πελάτες. Παράλληλα, θα πραγματοποιεί συναντήσεις σε επιχειρήσεις οι οποίες βρίσκονται στην ευρύτερη περιοχή των καταστημάτων στο οποίο έχει ενταχθεί με σκοπό την περαιτέρω ανάπτυξη των εταιρικών πωλήσεων. Είμαστε η μεγαλύτερη ομάδα Β2Β πωλήσεων στον χώρο των τηλεπικοινωνιών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • 2-5 Χρόνια Εργασιακής εμπειρία στο χώρο των πωλήσεων
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου.
  • Ενθουσιώδης και με πάθος με ισχυρό προσανατολισμό προς την ικανοποίηση του πελάτη
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και τις διαπροσωπικές σχέσεις
  • Πολύ καλή χρήση, γραπτά και προφορικά, της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση υπολογιστών και όλων τον προγραμμάτων OFFICE
  • Πρόθυμος να προσεγγίσει τον πελάτη στον χώρο του και να του παρουσιάσει τις υπηρεσίες Vodafone
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας.

Επιθυμητά προσόντα:

  • Εργασιακή εμπειρία σε B2B πωλήσεις
  • Γνώση της αγοράς της κινητής τηλεφωνίας & των νέων τεχνολογιών

Παροχές

  • Μισθός
  • Ασφάλιση
  • Εταιρικό Αυτοκίνητο
  • Υψηλά Bonus Επίτευξης
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Εταιρικό Κινητό και Tablet