Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/6/2016

Υπάλληλοι Τηλεφωνικής Ενημέρωσης (κωδ. θέσης: 722/62527)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρίας λογισμικού στα Βόρεια Προάστια, αναζητά τέσσερα (4) άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Υπάλληλοι Τηλεφωνικής Ενημέρωσης (κωδ. θέσης: 722/62527)

Περιγραφή Θέσης

Οι κάτοχοι των θέσεων θα είναι υπεύθυνοι για τη διερεύνηση της ικανοποίησης και των αναγκών των πελατών μέσω τηλεφωνικής επικοινωνίας, την ενημέρωση υπαρχόντων πελατών για ανοιχτές προσφορές και την καταχώριση στοιχείων τους στο σύστημα της εταιρίας.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων

·      Απόφοιτοι Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ/AEI

·      Καλή χρήση της Ελληνικής και της Αγγλικής γλώσσας

·      Εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο

·      Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office

·      Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

·      Πλήρες πακέτο αποδοχών

·      Μεταφορά από και προς την εταιρία με εταιρικό μέσο

·      Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

·      Συνεχής εκπαίδευση