Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/05/2019

Στέλεχος Διαχείρισης & Ανάπτυξης Σχέσεων

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Είσαι δραστήρια & ενεργητική προσωπικότητα;
Eίσαι μεθοδικός με έφεση στην επικοινωνία;
Τώρα μπορείς να εργαστείς σε κορυφαία ελληνική εταιρεία!

Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό κορυφαίας ελληνικής εταιρείας που δραστηριοποιείται στο χώρο της ανακύκλωσης, αναζητά Στέλεχος Διαχείρισης & Ανάπτυξης Σχέσεων για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα με την προοπτική ανανέωσης μετά το πέρας του διαστήματος αυτού.

Καθήκοντα θέσης
• Διαχείριση & ανάπτυξη σχέσεων με επιχειρήσεις HORECA που συμμετέχουν στην ανακύκλωση, σε Αττική & γύρω περιοχές
• Παρακολούθηση, έλεγχος συνεργατών & δικτύου ανακύκλωσης
• Εποπτεία δράσεων συλλογής γυαλιού & λοιπών project ανακύκλωσης
• Σύνταξη Αναφορών προς τον Προϊστάμενο του Τμήματος & την Διοίκηση
• Έλεγχος & Διαχείριση Σημείων Ανακύκλωσης

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ
• Άριστες επικοινωνιακές & οργανωτικές δεξιότητες
• Προϋπηρεσία 3 ετών και άνω σε θέση πωλήσεων/εξυπηρέτησης πελατών/ διαχείρισης πελατειακών σχέσεων κρίνεται απαραίτητη
• Προσανατολισμός στον πελάτη και στην επίτευξη στόχων
• Γνώση Ms Office
• Δυνατότητα ολιγοήμερων ταξιδιών
• Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

• Σταθερός Μικτός Μηνιαίος Μισθός: 1300 €
• Ένσημα και ασφάλιση
• Παροχή αυτοκινήτου & εταιρικού κινητού τηλεφώνου
• Καλή γνώση MS Office
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
• Συνεχής εκπαίδευση