Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

31/08/2020

Πωλητής Β2Β

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η ομάδα της adBook αναζητά νέους συναδέλφους που θέλουν να ξεχωρίσουν και να εξελιχθούν στο χώρο των Εκδόσεων Βιβλίων Γραφής όπως ημερολόγια, σημειωματάρια, μπλοκ σημειώσεων και άλλα.

Περιγραφή Θέσης & Αρμοδιότητες:
  • Υποστήριξη πωλήσεων
  • Αποτελεσματική διαχείριση πελατολογίου με στόχο την υλοποίηση της στρατηγικής της εταιρίας
  • Ολοκληρωμένη εξυπηρέτηση πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία 3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώσεις πωλήσεων & marketing
  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΑΤΕΙ Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Marketing ή συναφών κλάδων
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ και των εφαρμογών του MS.Office
  • Γνώση Αγγλικών
  • Εμπορικός προσανατολισμός
  • Οργανωτικότητα και ικανότητα εργασίας υπό την πίεση των εποχικών πωλήσεων
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις για τους άνδρες υποψηφίους

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Ωράριο: 09:00 – 17:00
  • Ευχάριστο & προσφιλές περιβάλλον εργασίας
  • Διάρκεια σύμβασης 3 μήνες με δυνατότητα ανανέωσης
  • Ασφάλιση ΙΚΑ