Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

3/10/2022

HR Assistant

Διοίκηση Επιχειρήσεων - HR - Στελέχη

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρία παροχής καθαρισμού με πολυετή παρουσία στην Ελλάδα ζητά Υπάλληλο γραφείου για την ενίσχυση του τμήματος Ανθρωπίνου Δυναμικού στο κέντρο της Αθήνας.

Αρμοδιότητες:

  • Σύνταξη και κοινοποίηση αγγελιών βάση των προϋποθέσεων για κάθε θέση εργασίας
  • Αξιολόγηση των βιογραφικών
  • Διενέργεια συνεντεύξεων
  • Διαρκής αναζήτηση νέων μέσων ευρέσεως ανθρωπίνου δυναμικού
  • Άμεση επίλυση προβλημάτων καθημερινής λειτουργίας σε σχέση με το προσωπικό
  • Διαδικασία ένταξης των νέων εργαζομένων στην αντίστοιχη θέση εργασίας σε επικοινωνία με τους πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 χρόνων
  • Γνώση Αγγλικών
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Γνώση πινάκων προσωπικού (Ε4)
  • Πολύ καλή γνώση χρήση Η/Υ (Word, Excel, Internet. Outlook)
  • Οργανωτικός χαρακτήρας και απόλυτα συνεπής στους χρόνους

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση αορίστου χρόνου
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Αποδοχές αναλόγως των προσόντων