Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

30/09/2022

Υπεύθυνος Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΛΆΚΚΩΜΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία μας είναι μια ταχέως αναπτυσσόμενη βιομηχανία τροφίμων στο Λάκκωμα, BI.ΠΑ. Λακκώματος και ζητά

Υπεύθυνο Αποθήκης

Ωράριο εργασίας : Δευτέρα-Παρασκευή 07.00-15.30 (μισή ώρα διάλειμμα)

Αρμοδιότητες

Οργάνωση της αποθήκης του εργοστασίου, είτε σε α΄και β΄ύλες, είτε σε τελικά προϊόντα

Έλεγχος αποθεμάτων

Έλεγχος παραλαβών

Καταχώρηση στο ERP της εταιρείας, όλων των σχετικών δεδομένων

Τακτικές απογραφές

Προτάσεις βελτίωσης των logistics της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

Πτυχίο Α ΤΕΙ/ΑΕΙ σε συναφή κλάδο

Γνώση Αγγλικών

Πενταετή προϋπηρεσία σε μηχανογραφημένη αποθήκη

Οργανωτικές ικανότητες

Ικανότητα διαχείρισης χρόνου

Εμπειρία σε χειρισμό ERP (κατά προτίμηση GALAXY, της Singular Logic), καθώς και ευχέρεια χειρισμού EXCEL και Word

Άδεια οδήγησης Ι.Χ. Β΄κατηγορίας καθώς και κατοχή Ι.Χ.

Άδεια οδήγησης Γ΄κατηγορίας είναι επιθυμητή

Παροχές

Εργασία σε ένα ευχάριστο περιβάλλον

Προοπτικές εξέλιξης

Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως προϋπηρεσίας

Πλήρης ασφάλιση

Πακέτο ιδιωτικής ασφάλισης

Συνεχής εκπαίδευση και κατάρτιση