Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/2/2021

Υπάλληλος στο τμήμα αγορών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΔΙΑΒΑΤΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Υπάλληλος για το τμήμα αγορών από μεγάλη εισαγωγική εταιρία στην Δυτική Θεσσαλονίκη.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες

  • Έλεγχος, παρακολούθηση αποθεμάτων και πρόταση παραγγελιών αγορών
  • Τήρηση χρονοδιαγραμμάτων πορείας παραγγελιών αγορών εξωτερικού
  • Παρακολούθηση φορτώσεων – παραδόσεων
  • Συνεργασία με το τμήμα Αγοραστών - Εισαγωγών
  • Επικοινωνία και ενημέρωση άλλων τμημάτων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ με εξειδίκευση logistics / εφοδιαστικής αλυσίδας