Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/02/2023

Υπάλληλος διασφάλισης ποιότητας σε βιοτεχνία ενδυμάτων

Design - Photo - Video - Audio - Arts

Πόλη ΚΑΛΟΧΩΡΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία DOUBLE, (www.double.gr), με έδρα το Καλοχώρι Θεσσαλονίκης, κατέχει ηγετική παρουσία στον χώρο της μόδας και δραστηριοποιείται δυναμικά κυρίως στο εσωτερικό. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής της, η εταιρεία αναζητεί να εντάξει στο δυναμικό της, άτομο για την στελέχωση του τμήματος των τεχνικών προδιαγραφών.

Κύριες Αρμοδιότητες

  • Ανάπτυξη και διαχείριση των προδιαγραφών των ενδυμάτων ( λεπτομερής ανάλυση του κωδικού ).
  • Παρακολούθηση δειγμάτων παραγωγής και της παραγωγικής διαδικασίας.
  • Έλεγχος ποιότητας πρώτων υλών.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Καλή γνώση Corel Draw, καθώς και Word, Excel σε περιβάλλον Windows.
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Τυχόν στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες.
  • Θα εκτιμηθεί τυχόν επαγγελματική εμπειρία, σε ανάλογο τμήμα σχεδιασμού ενδυμάτων/τυπωμάτων.
  • Δυνατότητα ανταπόκρισης σε ένα δυναμικό αλλά απαιτητικό περιβάλλον εργασίας.
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ευελιξία, προσαρμοστικότητα, ομαδικότητα, οργανωτικότητα, εχεμύθεια, ταχύτητα και ορθότητα στην εκτέλεση των αρμοδιοτήτων.
  • Προσοχή στη λεπτομέρεια.

Παροχές

  • Θέση εργασίας πενθήμερης πλήρους απασχόλησης
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα ευχάριστο περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε μία δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρία