Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/10/2020

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

H MASTER PLUS hr, για λογαριασμό πελάτη της, όμιλο εταιρειών στη Θεσσαλονίκη,

αναζητά 1 (ένα) άτομο για τη θέση:

Περιγραφή Θέσης

• Έλεγχος και τήρηση συμφωνιών με προμηθευτές
• Καταχώρηση παραστατικών και τιμολόγηση
• Επίβλεψη των λογιστικών λειτουργιών της εταιρείας
• 1-2 ημέρες την εβδομάδα εργασία σε διαφορετικές εταιρίες του ομίλου.

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων

• Πτυχίο λογιστικής ή Οικονομικής Κατεύθυνσης
• Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη σε αντίστοιχη θέση
• Θα εκτιμηθεί η εμπειρία σε χονδρικό εμπόριο και η γνώση εισαγωγών
• Καλή γνώση Η/Υ και προγραμμάτων ERP
• Γνώση αγγλικών.

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

• Μισθός
• Ασφάλιση
• Οργανωμένο περιβάλλον εργασίας.