Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/5/2017

Εξωτερικοί Πωλητές/ τριες (Αττική) (κωδ. θέσης: S- 72381)

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλου τηλεπικοινωνιακού ομίλου, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης

·      Πωλήσεις των προϊόντων της εταιρίας σε εξωτερικούς προκαθορισμένους χώρους (πανεπιστημιακά ιδρύματα, χώρους εστίασης κ.α.) εντός συγκεκριμένης γεωγραφικής εμβέλειας

·      Ενημέρωση υποψήφιων πελατών για τα προϊόντα της εταιρίας

·      Επίτευξη εμπορικών στόχων

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων

·      Απόφοιτοι Λυκείου / ΙΕΚ / ΤΕΙ / ΑΕΙ

·      Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας & πελατοκεντρική αντίληψη

·      Άριστη διαπραγματευτική ικανότητα

·      Επιμονή στην επίτευξη στόχων

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

·      Σταθερός μισθός

·      Συνεχής εκπαίδευση στον χώρο των πωλήσεων

·      Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας