Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/6/2021

Πωλητής / Πωλήτρια

Εστίαση

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το κατάστημα δραστηριοποιείται από το 2004 στην περιοχή Θέρμη - Θεσσαλονίκης. Στα πλαίσια αναβάθμισης και καλύτερης εξυπηρέτησης των πελατών το κατάστημα κάνει αύξηση προσωπικού και ζητά Πωλητή / Πωλήτρια.

Αρμοδιότητες:

  • Η άριστη εξυπηρέτηση των πελατών
  • Η εφαρμογή της εμπορικής πολιτικής του καταστήματος
  • Η υλοποίηση των δράσεων εξωστρέφειας του καταστήματος
  • Η εφαρμογή των κανόνων ποιότητας και ασφάλειας των προϊόντων καθώς και η τήρηση των κανόνων υγιεινής του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου:

  • Ηλικία βάση εντάξεως προγράμματος από 18 έως 29 ετών
  • Ταμείο ανεργίας τουλάχιστον 1 μήνα
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και επαγγελματική συμπεριφορά
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Αντίστοιχη προϋπηρεσία στο χώρο λιανικού εμπορίου υγειονομικού ενδιαφέροντος θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Ο υποψήφιος θα ενταχθεί, σε ένα οργανωμένο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας με δυνατότητα συνεχούς ανάπτυξης και εξέλιξης και θα εκπαιδευτεί πάνω σε θέματα της πολυμορφικής λειτουργίας του καταστήματος και την εξυπηρέτηση των πελατών