Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

01/03/2023

Εξωτερικός Πωλητής / Πωλήτρια

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η εταιρείας Sentry Doors είναι μια από τις πλέον καταξιωμένες εταιρείες στο χώρο της πόρτας ασφαλείας. Από την πρώτη μέρα λειτουργίας της δίνουμε έμφαση στην υψηλή ποιότητα της πρώτης ύλης και στην άριστη επικοινωνία με τον πελάτη. Έτσι, μέσα σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα γνώρισε την ανάπτυξη, αυξάνοντας το προσωπικό της, διευρύνοντας τις εγκαταστάσεις της και αναπτύσσοντας ένα πανελλαδικό δίκτυο πωλήσεων. Στο πλαίσιο της ανάπτυξης αυτής αναζητά εξωτερικό πωλητή για την ανάπτυξης δικτύων πωλήσεων.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση παραγγελιών
  • Επικοινωνία, διαχείριση και εξυπηρέτηση των πελατών της εταιρίας
  • Ανάπτυξη και διατήρηση σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες
  • Χαρτογράφηση της αγοράς και των αναγκών των νέων πελατών
  • Παρακολούθηση και ανάλυση του ανταγωνισμού στην συγκεκριμένη αγορά

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητες δεξιότητες

  • Δεξιότητα οργάνωσης και ανάπτυξης δικτύων πωλήσεων
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης
  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Διαπραγματευτική ικανότητα

Προφίλ υποψήφιου

  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης εκπαίδευσης θα εκτιμηθεί
  • Καλή γνώση της αγγλικής
  • Γνώση Windows - MS Office
  • Άριστη επικοινωνιακή, διοικητική και οργανωτική ικανότητα
  • Δυναμική, ευχάριστη προσωπικότητα με ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Επισκέψεις εντός Αθήνας και σπάνιες εκτός

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Εταιρικό όχημα
  • Ικανοποιητικός μισθός
  • Πλήρης πενθήμερη εργασία
  • Πλήρης ασφάλιση
Τηλέφωνο: 210-6202891 & 6936658080