Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/07/2022

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΟΜΟΤΗΝΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Εταιρία με αντικείμενο τα επισιτιστικά ,με έδρα την Κεντρική Μακεδονία, ζητά για θέση πλήρους απασχόλησης Υπάλληλο Γραφείου, για το υποκατάστημα της Κομοτηνής(άλσος Νυμφαίας).

Καθήκοντα θέσης:

  • Διοικητική υποστήριξη του τμήματος
  • Τήρηση αρχείων και ενημέρωση εταιρικών συστημάτων
  • Οργάνωση Γραφείου - Εξυπηρέτηση Πελατών
  • Επικοινωνία με το κεντρικό ,διαχείριση αιτημάτων και παροχή πληροφοριών
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και αλληλογραφίας
  • Διαχείριση ηλεκτρονικού και έντυπου αρχείου

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητά προσόντα:

  • Ικανότητες επικοινωνίας, οργάνωσης, εργατικότητας και αποτελεσματικής συνεργασίας σε περιβάλλον ομάδας
  • Πνεύμα συνεργασίας
  • Έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Πολύ καλή γνώση Microsoft Office
  • Γνώση ERP προγραμμάτων
  • Προϋπηρεσία 2 ετών σε ανάλογη θέση

Παροχές

  • Μισθός βάσει νόμου και αναλόγως προσόντων
  • Πλήρες Ασφάλιση
  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον με προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης
  • 6ήμερη απασχόληση - κυλιόμενο ωράριο.