Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/10/2019

Αποθηκάριοι

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ο Συνεταιρισμός ΘΕΣγάλα, που δραστηριοποιείται στο εμπόριο γαλακτοκομικών και λοιπών προϊόντων, αναζητά άμεσα έμπειρους Αποθηκάριους για τις αποθήκες του στη Μεταμόρφωση Αττικής.

Αρμοδιότητες:

  • Εκτέλεση και έλεγχος παραγγελιών
  • Παραλαβή, Καταμέτρηση και Αποστολή εμπορευμάτων
  • Διαχείριση Αποθεμάτων, Επιστροφών
  • Συνεργασία με Τμήμα Τιμολόγησης, Logistics, Παραγωγής, Control room

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση προγράμματος εμπορικής διαχείρισης ERP
  • Βασική γνώση Η/Υ (MS Office)
  • Βασική γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Πτυχίο TEI/AEI θα θεωρηθεί προσόν

Επιθυμητό Προφίλ Υποψηφίου:

  • Οργανωτικές ικανότητες, αναλυτική σκέψη & προσοχή στις λεπτομέρειες
  • Ικανότητα διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων (multitasking) & θέσπισης προτεραιοτήτων
  • Εργατικότητα, πρωτοβουλία, ομαδικότητα, πνεύμα συνεργασίας

Παροχές

  • Δυναμικό και αναπτυσσόμενο περιβάλλον εργασίας