Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/06/2023

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΙΛΚΙΣ | ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

H Κονσερβοποιία Βορείου Αιγαίου Α.Ε.Β.Ε., ο μεγαλύτερος κατασκευαστής κονσερβοποιημένων ιχθυρών και επεξεργασίας ψαρικών στην Ελλάδα, που εδρεύει στην ΒΙ.ΠΕ. Σταυροχωρίου στο Ν. Κιλκίς, αναζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της:

ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΗΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ

Ο κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον Διευθυντή Εργοστασίου,

Περιγραφή Θέσης:
• Επίβλεψη εξωτερικών και εσωτερικών χώρων ώστε να πληρούν τις προδιαγραφές υγιεινής και καθαριότητας
• Εκπαίδευση, επίβλεψη, αξιολόγηση και καθοδήγηση προσωπικού τμήματος
• Διαχείριση αποβλήτων και βιολογικού
• Διαχείριση αποθήκης υλικών καθαρισμού
• Συνεργασία με τμήμα ελέγχου ποιότητας παραγωγής για την επίλυση προβλημάτων υγιεινής
• Συνεχής ενημέρωση με βάση την νομοθεσία περί υγιεινής και περιβάλλοντος

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΤΕΙ / ΑΕΙ (Γεωπονίας ή Τεχνολογίας Τροφίμων, Χημικός Μηχανικός, Μηχανικός Περιβάλλοντος , Χημικός , Βιολόγος )
• Αντίστοιχη εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών
• Καλή γνώση Η/Υ
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
• Ικανοποιητική γνώση αγγλικών ( προφορικά – γραπτά)
• Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας, οργάνωσης και επίλυσης προβλημάτων

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Επιβράβευση αποδοτικότητας
• Πλήρης απασχόληση
• Ατομική ασφάλιση
• Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης
• Εξέλιξη του γνωστικού επιπέδου διαμέσου σεμιναρίων και πεδίου εφαρμογών.

Θα εκτιμηθεί αν:
• Ο υποψήφιος είναι κάτοικος Κιλκίς ή γύρω περιοχών της Βιομηχανικής Περιοχής του Σταυροχωρίου.