Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/10/2019

Υπάλληλος γραφείου με γνώσεις λογιστικής

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Υπάλληλος γραφείου με γνώσεις Λογιστικής για Τεχνικό γραφείο Ανελκυστήρων στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Οργάνωση γραφείου και διεκπεραίωση διαδικασιών
  • Οργάνωση ημερήσιου πλάνου εργασιών
  • Υποστήριξη λογιστικού γραφείου
  • Έκδοση - καταχώρηση παραστατικών
  • Χρήση εμπορικού προγράμματος και CRM
  • Επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές
  • Τηλεφωνική υποστήριξη
  • Εξωτερικές εργασίες(εισπράξεις -πληρωμές)
  • Συντονισμός ομάδας υλοποίησης έργων
  • Υλοποίηση στρατηγικής marketing και διαχείριση ιστοσελίδας και facebook
  • Σύνταξη φακέλων - Δικαιολογητικών για την συμμετοχή σε Δημόσιους Μειοδοτικούς Διαγωνισμούς

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ και πάνω λόγω υπαγωγής σε πρόγραμμα του ΟΑΕΔ
  • Γεννηθείς το 1990 και πάνω λόγω υπαγωγής σε πρόγραμμα του ΟΑΕΔ
  • Κάρτα ανεργίας σε ισχύ τουλάχιστον 3 μήνες
  • Άριστη γνώση χειρισμού MS Office, αγγλικής γλώσσας και social media
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άδεια οδήγησης θα θεωρηθεί προσόν
  • Επικοινωνιακές Δεξιότητες
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλίας, επίλυσης προβλημάτων και λειτουργίας σε γρήγορους ρυθμούς
  • Γνώσεις λογιστικών προγραμμάτων και εμπορικών ERP και CRM

Παροχές

  • Πενθήμερη εργασία
  • Σταθερές αποδοχές
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας