Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/4/2023

Οδηγοί και Συνοδοί Χρηματαποστολών για τα Χανιά

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΧΑΝΙΑ

Ο όμιλος «BRINK'S Hellas», πολυεθνική με ηγετική θέση στο χώρο της διακίνησης χρηματικών αξιών και ασφάλειας παγκοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σε ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας.

Αυτή την περίοδο αναζητούμε

Οδηγούς και Συνοδούς Χρηματαποστολών για τα Χανιά!

Τα καθήκοντα σου:
  • Συνοδός: Μεταφέρεις τις αξίες από και προς το θωρακισμένο όχημα
  • Οδηγός: Κατευθύνεις το θωρακισμένο όχημα προς και από τον χώρο του πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια εργασίας Security σε ισχύ
  • Δίπλωμα οδήγησης Γ΄ κατηγορίας (αφορά τη θέση οδηγού)
  • Eκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)

Παροχές

Η BRINK'S σου παρέχει:

  • Μόνιμη απασχόληση στον ραγδαία εξελισσόμενο τομέα της ασφάλειας
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενο εργασίας σου
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας
  • Δωρεάν πρόγραμμα ομαδικής ιδιωτικής Ασφάλισης

Κάνε ένα ασφαλές βήμα στην καριέρα σου

Έλα στη BRINK'S!

Καταχώρησε τώρα το βιογραφικό σου

Πατώντας Αποστολή Βιογραφικού - κωδικός θέσης DR/CHA

 Τηλέφωνo επικοινωνίας 28210 92 322