Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/01/2019

Μηχανικός – Τεχνικός Μηχανών (Άγιο Ιωάννης Ρέντης)

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Εταιρία παραγωγής & συσκευασίας τροφίμων στον Άγιο Ιωάννη Ρέντη ζητά Μηχανικό – Τεχνικό Μηχανών για μόνιμη και πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες Θέσης

  • Προγραμματισμός μηχανολογικού εξοπλισμού.
  • Έλεγχος και επίβλεψη των μηχανολογικών εγκαταστάσεων και του μηχανολογικού εξοπλισμού με σκοπό την ομαλή λειτουργία της παραγωγής.
  • Διαχείριση βλαβών εγκαταστάσεων και εξοπλισμού.
  • Επισκευή - επίλυση μηχανολογικών προβλημάτων.
  • Παρακολούθηση προγράμματος προληπτικής συντήρησης.
  • Οργάνωση και παρακολούθηση τεχνικών έργων στους χώρους της βιομηχανίας.
  • Συνεργασία & επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της επιχείρησης.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ηλικία έως 40 ετών.
  • Απόφοιτος τεχνικής σχολής ή ΤΕΙ με ειδικότητα στην Μηχανολογία.
  • Εργασιακή εμπειρία σε βιομηχανία τροφίμων, τουλάχιστον 5ετής.
  • Καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Καλή γνώση χρήσης Η/Υ.
  • Συνεργάσιμος, επικοινωνιακός και ευχάριστος χαρακτήρας.

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση.
  • 8ωρη, 5ήμερη απασχόληση.
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης.