Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

03/01/2023

Call Center Agents (Μερική Απασχόληση)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Atlas, εταιρεία που ανήκει στον Όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρείας 360 Connect, θυγατρικής εταιρείας του Ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Call Center Agents
(Μερική Απασχόληση)

Περιγραφή Θέσης

Οι κάτοχοι των θέσεων θα εργάζονται στις εγκαταστάσεις της Vodafone στην Αθήνα και θα είναι υπεύθυνοι για την τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών μέσω εισερχόμενων κλήσεων.

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίων

• Απόφοιτοι ΑΕΙ/ ΤΕΙ/ ΙΕΚ
• Εξοικείωση με τη χρήση Η/Υ σε περιβάλλον Windows (MS Office)
• Άρτια χρήση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας
• Προσαρμοστικότητα και ευελιξία
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παροχές

Παροχές Εταιρείας

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευχάριστο και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας
• Συνεχής εκπαίδευση
• Ευέλικτο ωράριο εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.