Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/06/2021

Υπάλληλοι προώθησης προγραμμάτων ενέργειας

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

H SELKO ΚΑΠΟΥΣΟΥΖΟΓΛΟΥ ΧΡ. & ΣΙΑ Ο.Ε, η οποία δραστηριοποιείται χρόνια στο χώρο της διαμεσολάβησης υπηρεσιών ενέργειας ως επίσημος συνεργάτης Protergia, αναζητά για την προώθηση υπηρεσιών Ενέργειας: Protergia Energy Expert για μόνιμη - πλήρη απασχόληση.

Περιγραφή Θέσης

  • Face to face επικοινωνία με τον καταναλωτή
  • Ολοκληρωμένη παρουσίαση των υπηρεσιών/προγραμμάτων της εταιρείας
  • Διαχείριση αντιρρήσεων καταναλωτή
  • Άμεση πώληση βάσει των αναγκών του καταναλωτή
  • Reporting

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου/ΤΕΙ/ΑΕΙ/ΙΕΚ
  • 2 έτη προϋπηρεσία σε θέση πωλήσεων
  • Διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Γνώση Η/Υ (Windows, Office)
  • Kαλή γνώση Αγγλικών
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)
  • Προσανατολισμός στο στόχο και το αποτέλεσμα

Παροχές

  • Ανταγωνιστικός σταθερός μισθός
  • Ασφάλιση
  • Bonus επί των πωλήσεων
  • Διαρκή εκπαίδευση στο χώρο του Marketing & Πωλήσεων
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον