Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

02/04/2020

Υπεύθυνος Marketing - Eπικοινωνίας

Marketing - Διαφήμιση - Επικοινωνία

Πόλη ΠΕΡΙΟΧΗ ΜEDITERRANEAN COSMOS | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η Growplan ζητά Υπεύθυνο Marketing και Επικοινωνίας στα γραφεία της στην Θεσσαλονίκη.

Περιγραφή Θέσης:

  • Διαχείριση και Ανάπτυξη εταιρικού πελατολογίου
  • Διαπραγμάτευση και follow up συνεργασιών
  • Δημόσιες σχέσεις, προώθηση εταιρικού branding
  • Διαχείριση εταιρικής παρουσίας στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Τριτοβάθμιας εκπαίδευσης στο αντικείμενο του Marketing ή της Διοίκησης Επιχειρήσεων
  • Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσία σε πωλήσεις παροχής υπηρεσιών
  • Άριστη γνώση Η/Υ, χειρισμού εφαρμογών MS Office και εμπορικών προγραμμάτων ERP
  • Άριστη Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη χρήση των Social Media
  • Ικανότητα αποτελεσματικής επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
  • Εστίαση στο Αποτέλεσμα και την Επίτευξη των Στόχων
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, ευχέρεια λόγου προφορικού /γραπτού και ευκολία στις δημόσιες σχέσεις και στην «πώληση»
  • Πνεύμα ομαδικής συνεργασίας
  • Προθυμία και διαθεσιμότητα για ταξίδια
  • Δίπλωμα οδήγησης

    Παροχές

    • Ανταγωνιστικό καθεστώς μισθού
    • Πλήρης απασχόληση / ασφαλιστική κάλυψη
    • Άριστο περιβάλλον εργασίας
    • Προοπτικές εξέλιξης
    • Συνεχής εκπαίδευση, βελτίωση γνώσεων και ικανοτήτων