Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

25/02/2019

Μηχανικός Υποστήριξης Εφαρμογών - Υποστήριξη Πελατών

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η εταιρεία μας με έδρα την Αθήνα δραστηριοποιείται στο χώρο της πληροφορικής από το 2005 προσφέροντας ολοκληρωμένες λύσεις μηχανογράφησης (ERP – CRM), web εφαρμογών (ιστοσελίδες, e-shop), σύγχρονες λύσεις στον τομέα των τηλεπικοινωνιών, καθώς και στην ασφάλεια εταιρικών δεδομένων.

Στα πλαίσια ανάπτυξης αλλά και διερεύνησης αναγκών του υπάρχοντος πελατολογίου της αναζητά άτομο για τη θέση "Μηχανικός Υποστήριξης Εφαρμογών - Υποστήριξη Πελατών".

Αρμοδιότητες
  • Τεχνική υποστήριξη πελατών
  • Συντονισμός και διαχείριση τεχνικών αναγκών των πελατών
  • Γραμματειακή υποστήριξη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Λογιστικές γνώσεις
  • Κάτοχος πτυχίου ΙΕΚ/ΤΕΙ σχετικής κατεύθυνσης
  • Βασικές γνώσεις CRM, ERP , MySQL,
  • Ικανότητα επικοινωνίας και ομαδικής συνεργασίας
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα γνώσεις: MySQL, HTML, CSS, PHP

Παροχές

  • Σύμβαση Αορίστου Χρόνου πενθήμερης εργασίας
  • Ευχάριστο και δημιουργικό περιβάλλον