Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/11/2020

Οδηγός Φορτηγού με δίπλωμα Ε' κατηγορίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΓΧΙΑΛΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία ΜΑΡΙΟΓΛΟΥ ΑΒΕΕ (ΠΑΝΜΟΝΩΤΙΚΗ) με δραστηριότητα την παραγωγή προϊόντων Διογκωμένης Πολυστερίνης και έδρα στην Αγχίαλο Θεσσαλονίκης, αναζητά Οδηγό Φορτηγού με δίπλωμα Ε' κατηγορίας.

Αρμοδιότητες:
  • Μεταφορά εμπορευμάτων της εταιρίας προς και από πελάτες με οχήματα
  • Συνεργασία με το τμήμα Αποθήκης της εταιρίας
  • Διεκπεραίωση παραδόσεων εμπορευμάτων (συνοδευτικά έγγραφα)
  • Συνεργασία με τα τμήματα Λογιστηρίου και Εμπορικό

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 3 έτη
  • Κάτοχος διπλώματος Ε΄ κατηγορίας
  • Κάτοχος κάρτας ΠΕΙ
  • Κάτοχος κάρτας ηλεκτρονικού ταχογράφου
  • Υψηλό επίπεδο επαγγελματισμού, τυπικός, επικοινωνιακός

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:
  • Πλήρης απασχόληση – μόνιμη εργασία
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία