Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/2/2024

Πωλητής / Πωλήτρια σε αρτοζαχαροπλαστείο

Εστίαση

Πόλη ΔΡΟΣΙΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Ζητείται Πωλητής / Πωλήτρια σε αρτοζαχαροπλαστείο στα Βόρεια Προάστια Αττικής (Δροσιά).

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης (συζητήσιμη και μερική). Παρακαλώ κάτοικοι γύρω περιοχών

Αρμοδιότητες:

  • Πώληση αρτοπαρασκευασμάτων, γλυκισμάτων, καφέ, παγωτού
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Καθαριότητα του χώρου εργασίας (βιτρίνες καταστήματος, ψυγεία, ράφια, πάγκοι κ.α)
  • Παρασκευή καφέ (θα εκτιμηθούν οι γνώσεις) ροφημάτων, σάντουιτς κ.α (παρέχεται εκπαίδευση)
  • Παρακολούθηση και αναπλήρωση των ελλείψεων του καταστήματος (γλυκά, αρτοσκευάσματα, αναψυκτικών και διάφορα άλλα)
  • Άνοιγμα και κλείσιμο του καταστήματος (σε εύλογο χρονικό διάστημα, κατόπιν ανάλογης εκπαίδευσης)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί (περισσότερο σε ζαχαροπλαστείο ή φούρνο)
  • Γνώση στην παρασκευή καφέ (παρέχεται και εκπαίδευση)
  • Ευγένεια, συνέπεια, ευχάριστη παρουσία, υπευθυνότητα, προθυμία, καθαριότητα
  • Επαγγελματική εμφάνιση
  • Διάθεση για συνεργασία

Παροχές

  • Άμεση πρόσληψη
  • παροχή εκπαίδευσης σε πόστο επιλογής
  • Συνέπεια στις πληρωμές
  • Πλήρης απασχόληση
  • Διάθεση για μακροχρόνια απασχόληση
  • Μπόνους επίτευξης στόχων
  • Ασφάλιση
  • Ευχάριστο περιβάλλον μπροστά από κεντρική πλατεία