Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

10/03/2022

Enterprise Retention Agents (Πλήρης Απασχόληση)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Atlas, εταιρεία που ανήκει στον Όμιλο Adecco Greece, για λογαριασμό της εταιρείας 360 Connect, θυγατρικής εταιρείας του Ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Enterprise Retention Agents
(Πλήρης Απασχόληση)

Περιγραφή Θέσης:
Οι κάτοχοι των θέσεων θα εργάζονται σε σταθερό πρωινό ωράριο Δευτέρα με Παρασκευή και θα έχουν τις κάτωθι αρμοδιότητες:

• Διακράτηση εταιρικού πελατολογίου
• Παρουσίαση εναλλακτικών προϊόντων και υπηρεσιών της εταιρείας μετά από στοχευμένη διερεύνηση αναγκών του υπάρχοντος πελατολογίου

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτοι Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ/AEI
• Καλή χρήση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας
• Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου

Παροχές

• Πλήρες πακέτο αποδοχών με ασφαλιστική κάλυψη
• Bonus
• Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Συνεχής εκπαίδευση
• Προοπτικές εξέλιξης
• Σταθερό ωράριο εργασίας

Για την υποβολή του βιογραφικού σας σημειώματος πατήστε εδώ:

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.