Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

11/01/2022

Οδηγός Βυτίου πετρελαίου θέρμανσης σε πρατηρίου υγρών καυσίμων

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΤΡΙΚΑΛΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία εμπορίας πετρελαιοειδών, αναζητά Οδηγό Βυτίου Διανομής Πετρελαίου Θέρμανσης/Κίνησης για τα εταιρικά πρατήρια του Ομίλου στα Τρίκαλα.

Καθήκοντα θέσης:

  • Μεταφορά πετρελαίου θέρμανσης/κίνησης
  • Εφοδιασμός συγκεκριμένων σημείων (ιδιώτες-εταιρείες)
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Συμμετοχή στην εύρυθμη λειτουργία του πρατηρίου
  • Συμμετοχή στην επίτευξη των στόχων του πρατηρίου
  • Δυνατότητα εργασίας με κυλιόμενο ωράριο βαρδιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Εμπειρία ως οδηγός βυτίου λιανικής
  • Κάτοχος ψηφιακού ταχογράφου
  • Δίπλωμα Γ’ κατηγορίας
  • Κάτοχος ADR μεταφοράς υγρών καυσίμων
  • Βασικές γνώσεις ηλεκτρονικών υπολογιστών
  • Μηχανολογικές γνώσεις (προαιρετικό )
  • Πελατοκεντρική νοοτροπία
  • Αξιοπιστία & συνέπεια
  • Καθορισμός προτεραιοτήτων
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου
  • Επικοινωνία

Παροχές

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Σταθερός μηνιαίος μισθός
  • Δυνατότητα εξέλιξης και εκπαίδευσης
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον