Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/1/2023

Βοηθοί κουζίνας

Εστίαση

Πόλη ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ ΖΑΚΥΝΘΟΥ | ΖΑΚΥΝΘΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία SSP Hellas, δραστηριοποιείται με ιδιαίτερη επιτυχία στον τομέα της εστίασης στα μεγαλύτερα Αεροδρόμια της Ελλάδας (Αθήνα, Θεσσαλονίκη, Ρόδο, Κέρκυρα, Χανιά, Ζάκυνθο) με περισσότερα από 25 καταστήματα και με 350 άτομα προσωπικό.

Η εταιρία SSP Hellas SA αναζητά Βοηθούς Κουζίνας για εργασία στο Αεροδρόμιο της Ζακύνθου.

Περιγραφή Θέσης
  • Προετοιμασία και μαγείρεμα των προϊόντων του καταστήματος
  • Υπεύθυνος για την καθαριότητα καθώς και τις συνθήκες υγιεινής του χώρου
  • Ενημέρωση στον Υπεύθυνο καταστήματος για θέματα παραγωγής προϊόντων ή όποιο άλλο πρόβλημα προκύψει
  • Μαγείρεμα των προϊόντων στα standard που ορίζονται από την εταιρεία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Επιθυμητή προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος σε αντίστοιχη θέση
  • Δεξιότητες ομαδικότητας, επικοινωνιακές. εξυπηρέτησης πελατών και πωλήσεων

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό Πακέτο Αποδοχών
  • Παροχή εκπαίδευσης και εξέλιξης σε ένα ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον