Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/4/2021

Προσωπικό Καθαριότητας

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Προσωπικό Καθαριότητας σε δομή υγείας στην Καλαμαριά Θεσσαλονίκης.

Αρμοδιότητες:

  • Καθαριότητα των εγκαταστάσεων σε δομή υγείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Υψηλό αίσθημα ευθύνης
  • Εργατικότητα
  • Ισχυρά ηθικά πρότυπα και ακεραιότητα
  • Αξιοπιστία, ευελιξία, έμφαση στη λεπτομέρεια
  • Ομαδικότητα και συνέπεια
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενο ωράριο
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (στον ιατρικό τομέα) θα ληφθεί σοβαρά υπόψη

* Απαραίτητη η επισύναψη φωτογραφίας.
* Οι άνδρες υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
* Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση θα εκτιμηθεί.

Παροχές

  • Σταθερή μισθοδοσία - ασφάλιση
  • Συνεχείς εκπαιδεύσεις
  • Ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Για όλες τις αιτήσεις θα διατηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.