Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/9/2020

Τεχνικός Ιατρικών Οργάνων

Υγεία

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρείας ιατρικού εξοπλισμού αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή Θέσης

• Επισκέψεις σε κλινικές ιδιωτικού και δημόσιου τομέα
• Εγκατάσταση ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού
• Συνεργασία με ιατρικό, επιστημονικό και νοσηλευτικό προσωπικό για την εύρυθμη λειτουργία των μηχανημάτων
• Συντήρηση, επισκευή και τεχνική υποστήριξη ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΙ Ιατρικών Οργάνων/Βιοιατρική Τεχνολογία
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε παρόμοιο κλάδο (προϋπηρεσία σε μηχανήματα εντατικής νοσηλείας θα εκτιμηθεί)
• Αρίστη γνώση χειρισμού Η/Υ
• Άριστη γνώση Αγγλικών
• Απαραίτητο δίπλωμα αυτοκινήτου
• Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
• Ευχάριστη προσωπικότητα με διάθεση για εργασία
• Ευελιξία για ταξίδια εκτός Αττικής

Παροχές

• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Ευκαιρίες ανάπτυξης και εξέλιξης
• Συνεχής εκπαίδευση και εκμάθηση σε τεχνολογίες αιχμής και ιατρικά μηχανήματα