Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

09/05/2022

Χειριστές Μηχανών Παραγωγής & Συσκευασίας

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΚΑΤΩ ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ ΚΙΛΚΙΣ | ΚΙΛΚΙΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η γαλακτοβιομηχανία ΦΑΡΜΑ ΚΟΥΚΑΚΗ Α.Ε. στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει στις κεντρικές της εγκαταστάσεις στους Κάτω Απόστολους Κιλκίς :

Κύριες αρμοδιότητες

  • Προετοιμασία και χειρισμός της μηχανής σύμφωνα με τους κανόνες λειτουργίας της
  • Επίβλεψη της ορθής λειτουργίας της μηχανής με στόχο την καθημερινή εκπλήρωση του προγράμματος παραγωγής
  • Ορθή συμπλήρωση και τήρηση των εντύπων παραγωγής, των διαδικασιών και οδηγιών που αφορούν την παραγωγική διαδικασία.
  • Τήρηση όλων των κριτηρίων της διαδικασίας παραγωγής και συσκευασίας αλλά και όλων των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας σύμφωνα με τα συστήματα ποιότητας του εργοστασίου
  • Διατήρηση της καθαριότητας και της ευταξίας στον περιβάλλοντα χώρο της μηχανής

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου, ΙΕΚ ή τεχνικής σχολής του ΟΑΕΔ (μηχανολογίας, ηλεκτρολογίας κτλ.)
  • Βασικές γνώσεις Αγγλικών και χρήσης Η/Υ
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης και μεταφορικού μέσου
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δυνατότητα εργασίας σε κυλιόμενες βάρδιες
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός (1) έτους σε αντίστοιχη θέση σε χώρο παραγωγής/συσκευασίας θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, αναλόγως προσόντων και εμπειρίας
  • Πρόσθετη ιδιωτική ασφάλιση
  • Δυναμικό και σύγχρονο εργασιακό περιβάλλον εργασίας
  • Διαρκής εκπαίδευση, επιμόρφωση και ευκαιρίες για επαγγελματική ανάπτυξη σε ένα δυναμικά αναπτυσσόμενο περιβάλλον