Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/04/2019

Υπάλληλος γραφείου (Πειραιάς)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η kmmb ζητά υπάλληλο για την στελέχωση του Τμήματος Πωλήσεων, με έδρα τον Πειραιά (πλησίον ΗΣΑΠ Πειραιά), για πλήρη απασχόληση αορίστου χρόνου.

Περιγραφή Θέσης:

Υποστήριξη πωλήσεων:

• Εξυπηρέτηση πελατών & ενημέρωση νέου Πελατολογίου για τα προϊόντα της εταιρίας

•Καταγραφή ζητήσεων και διαχείριση τους

•Καταχώρηση προσφορών και παραγγελιών

•Follow-up σχετικών επικοινωνιών/εργασιών

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτοι ΤΕΙ / ΑΕΙ Μηχανολογικής Κατεύθυνσης ή Διοίκησης Επιχειρήσεων
• Καλή γνώση MS Office
• Πολύ καλή γνώση αγγλικών
• Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
• Άριστες επικοινωνιακές, οργανωτικές και διαπραγματευτικές ικανότητες
• Ηλικία έως 35 ετών
• Κάτοχος Αδείας Διπλώματος κυκλοφορίας με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές

Ευχάριστο, ομαδικό περιβάλλον, συνεχής εκπαίδευση με πολλές προοπτικές εξέλιξης