Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/04/2021

Υπεύθυνος Εξυπηρέτησης Πελατών με γνώσεις Logistics

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΣΕΡΡΕΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρία BioTarget, η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα των βιολογικών τροφίμων με έδρα τη ΒΙ.ΠΕ Σερρών, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Περιγραφή θέσης/Αρμοδιότητες

  • Προετοιμασία, συλλογή και εκτέλεση των παραγγελιών των πελατών και διασφάλιση ορθότητας αυτών
  • Διαχείριση υποστηρικτικών εργασιών (παραλαβές, επιστροφές)
  • Έκδοση παραστατικών και τιμολογίων
  • Διαχείριση E-shop

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου
  • Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον ένα (1) έτος σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση λογιστικής και μηχανογράφησης
  • Γνώση διαδικασιών Logistics
  • Γνώση Αγγλικών
  • Οργάνωση και υπευθυνότητα
  • Ομαδικότητα και συνεργασία

Παροχές

Παροχές Εταιρείας
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον