Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/06/2023

Εργοδηγός Εργοταξίου

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η Actionline, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης Εταιρείας ανάπτυξης ακινήτων, Εργοδηγό Εργοταξίου, για την περιοχή της Αθήνας.

Αρμοδιότητες:
  • Παρακολούθηση οικοδομικών και Η/Μ εργασιών
  • Συντονισμός οικοδομικών και Η/Μ συνεργείων
  • Προγραμματισμός και προμετρήσεις οικοδομικών υλικών
  • Εποπτεία εργασιών εγκατάστασης εξοπλισμού
  • Επιμετρήσεις και πιστοποίηση εργασιών

Απαραίτητα Προσόντα

Απαιτούμενα Προσόντα:
  • Προϋπηρεσία άνω των 5 ετών σε εργοτάξια κατά προτίμηση σε ανέγερση ή/και ανακαίνιση ξενοδοχειακών μονάδων
  • Πτυχίο Τεχνολόγου Πολιτικού Μηχανικού ή Εργοδηγού Τεχνικών Έργων
  • Αποδεδειγμένη εμπειρία στην εκτέλεση οικοδομικών έργων
  • Πολύ καλή γνώση του MS Office
  • Επιθυμητή γνώση προγράμματος Autocad.
  • Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Έμφαση στην λεπτομέρεια

Παροχές

Παροχές:
  • Ανταγωνιστικό πακέτων αποδοχών
  • Διαμονή, διατροφή και πλήρης ασφάλιση
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας

Η ΑCTION LINE θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψηφίους που διαθέτουν τα απαιτούμενα προσόντα και θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.