Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/3/2019

Υπεύθυνος Προμηθειών

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Προϊστάμενος Προμηθειών από εισαγωγική-εμπορική εταιρεία ιατρικών.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση & τήρηση βάσης των προμηθευτών & προϊόντων
  • Έλεγχος παραλαβών προϊόντων
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων και κινητικότητας προϊόντων
  • Εισαγωγές προϊόντων από το εξωτερικό
  • Οργάνωση & διοίκηση της ομάδας προμηθειών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Τίτλος σπουδών Ανώτατου Εκπαιδευτικού Ιδρύματος (ΑΤΕΙ, ΑΕΙ, άλλο)
  • Άριστη χρήση Η/Υ και εφαρμογών MS Office
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας (Proficiency)
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη σε αντίστοιχη θέση

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Εργασιακή εμπειρία στον τομέα των ιατροτεχνολογικών προϊόντων
  • Άριστες επικοινωνιακές, διοικητικές και οργανωτικές ικανότητες
  • Δεξιότητες διαχείρισης χρόνου, διαχείρισης έργων

Παροχές

  • Σταθερός μηνιαίος μισθός και ασφάλιση
  • Συνεχής εξέλιξη και επιμόρφωση
  • Εργασία σε ένα δυναμικό και εξελισσόμενο περιβάλλον