Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

13/8/2022

Πωλητής / Πωλήτρια καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΡΟΔΟΥ | ΡΟΔΟΣ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Ζητείται Πωλητής / Ταμίας καταστήματος για το Coconut Kids, το μοντέρνο κατάστημα παιδικής ένδυσης στο κέντρο της Ρόδου. Η Φιλοσοφία μας είναι η άμεση και ιδανική εξυπηρέτηση των πελατών μας.

 Αρμοδιότητες:

  • Διασφάλιση ποιοτικής εξυπηρέτησης των πελατών του καταστήματος.
  • Υπευθυνότητα για την ευταξία και καθαριότητα του χώρου έκθεσης και αποθήκευσης προϊόντων
  • Επεξεργασία και διαχείριση παραστατικών παραγγελιών, αλλαγές τιμών και επιστροφές προϊόντων.
  • Επίτευξη ποσοτικών και ποιοτικών στόχων στις πωλήσεις εφαρμόζοντας τις διαδικασίες και την εμπορική πολιτική της επιχείρησης.
  • Ενασχόληση με το update του e-shop της εταιρείας καθώς και με τις διαδικτυακές παραγγελίες.
  • Υποστήριξη στο marketing (social media, διαδικτυακές καμπάνιες marketing κλπ.)

Τηλ. επικοινωνίας: 6947187152

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας, ιδανικά και γνώση της Γερμανικής γλώσσας. Περαιτέρω γνώσεις ξένων γλωσσών είναι πλεονέκτημα
  • Αυτοπαρακίνηση και υπευθυνότητα.
  • Ευελιξία στο ωράριο.
  • Επιθυμητή εργασιακή εμπειρία σε ανάλογη θέση θα εκτιμηθεί.
  • Καλή γνώση χρήσης Η/Υ (MS Office)
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικό πνεύμα.
  • Επιθυμητές σπουδές ΑΕΙ/ ΤΕΙ/ ΙΕΚ

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με προοπτικές εξέλιξης βάσει αποτελεσμάτων.
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και ανάπτυξης.