Η Θέση εργασίας έχει καλυφθεί

Guest Relations

Κατηγορία: Τουρισμός - Ξενοδοχεία
Απασχόληση: Πλήρης
Πόλη: ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ
Περιοχή: ΝΙΚΗΤΗ
Ελάχιστο Απαραίτητο Επίπεδο Σπουδών: Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται Guest Relations Ξενοδοχείο στην ακτή Ελιάς στη Νικήτη, για την καλοκαιρινή σεζόν 2020.

Περιγραφή Θέσης

  • Check in- Check out
  • Έκδοση Παραστατικών
  • Συνεχής Επικοινωνία με τμήμα κρατήσεων
  • Καθημερινή επικοινωνία με πελάτες και πώληση υπηρεσιών Καταλύματος.
  • Συνεχή επικοινωνία με Housekeeping για βελτιστοποίηση της εμπειρίας πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο στα Τουριστικά ή Δημόσιες Σχέσεις
  • Άριστη γνώση Αγγλικών και Γερμανικών
  • Επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχειακές μονάδες 4+ αστέρων
  • Καλή γνώση Η/Υ - Microsoft Office και ξενοδοχειακών προγραμμάτων
  • Επαγγελματική εμφάνιση και διάθεση για δουλειά

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο παροχών με ασφάλιση
  • Διαμονή και πλήρης διατροφή
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας με δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Δυνατότητα συνεχούς κατάρτισης και εκπαίδευσης