Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/11/2022

Security Officers για την Κηφισιά

Προσωπικό Ασφαλείας - Υπηρεσίες Καθαριότητας

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Ο όμιλος «Brink’s Hellas», η μεγαλύτερη εταιρεία Security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση παγκοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας.

Αν ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Υπάλληλος Ασφαλείας επικοινώνησε μαζί μας!

Αυτή την περίοδο αναζητούμε

Security Officers
  για την Κηφισιά

Τα καθήκοντα σου:
  • Η ασφαλής εκτέλεση των καθημερινών εργασιών που θα σου ανατεθούν σύμφωνα με τις συμβατικές υποχρεώσεις και τις διαδικασίες της εταιρίας
  • Συνεπής και επαγγελματική  συμπεριφορά

Απαραίτητα Προσόντα

  •  Άδεια εργασίας Security σε  ισχύ
  •  Δυνατότητα για πλήρη απασχόληση σε κυλιόμενες βάρδιες
  •  Eκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψηφίους)

Παροχές

  • Μόνιμη απασχόληση στον ραγδαία εξελισσόμενο τομέα της ασφάλειας
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση στο αντικείμενοεργασίας σου
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε ένα δυναμικό και αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας
  • Δωρεάν πρόγραμμα ομαδικής ιδιωτικής Ασφάλισης

Κάνε ένα ασφαλές βήμα στην καριέρα σου

Έλα στη Brink's!

Καταχώρησε τώρα το βιογραφικό σου

Πατώντας Αποστολή Βιογραφικού - κωδικός θέσης SEC/ATH

Τηλέφωνα επικοινωνίας 2110130604 έως 605 ή στο 210 3484000