Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/2/2023

Υπάλληλος Αποθήκης - Διανομής Προϊόντων

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ANEL Fashion, το πλέον ανερχόμενο ελληνικό brand με μοντέρνα γυναικεία ρούχα εμπνευσμένα από τα κορυφαία trends ,στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης της εταιρείας αναζητεί να εντάξει στο δυναμικό της: Υπάλληλο Αποθήκης - Διανομέα.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες
  • Παραλαβή & αποθήκευση εμπορευμάτων
  • Προετοιμασία, συλλογή & εκτέλεση των παραγγελιών
  • Οργάνωση & καθαριότητα του αποθηκευτικού χώρου
  • Φορτοεκφορτώσεις εμπορευμάτων
  • Διανομή εντος πόλης στα καταστήματα της εταιρείας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ( περιβάλλον αποθήκης)
  • Δίπλωμα οδήγησης Β' κατηγορίας
  • Βασική γνώση χειρισμού Η/Υ, συστημάτων διαχείρισης αποθηκών (ERP)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Οργανωτικοτητα
  • Συνέπεια
  • Επαγγελματισμός

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών