Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/05/2021

Υπάλληλος Back-Office

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΕΙΡΑΙΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Manpower-Group Greece, ηγέτιδα δύναμη στο χώρο του ανθρώπινου δυναμικού αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής μεταφορικής εταιρίας που ειδικεύεται στις διεθνείς μεταφορές, Υπάλληλο Back Office.

Τόπος Εργασίας: Πειραιάς, Αττική
Ωράριο Εργασίας: Δευτέρα με Παρασκευή, με ωράριο απασχόλησης: 09.00-17.00 & 14.00-22.00

Περιγραφή θέσης εργασίας
  • Απασχόληση με τα δελτία εισαγωγής και καταχώρηση στο σύστημα της εταιρείας
  • Ποιοτικός Έλεγχος αποθεμάτων της αποθήκης
  • Ορθός έλεγχος πριν την αποστολή κάθε προϊόντος
  • Διαχείριση ειδών αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτοι Λυκείου
  • Aπαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Πολύ καλή γνώση της ελληνικής γλώσσας
  • Πολύ καλή χρήση Ms Office (Excel)

Παροχές

  • Σταθερός μικτός μηνιαίος μισθός με την εγγύηση της Manpower-Group Greece
  • Διαρκής εκπαίδευση πάνω στο αντικείμενο εργασίας