Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/11/2020

Area Manager

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Έχεις πελατοκεντρική αντίληψη και προσήλωση στην επίτευξη στόχων; Έχεις εργαστεί ως Area Manager και ψάχνεις το επόμενο σου βήμα;

Έχεις εμπειρία στην οργάνωση, εκπαίδευση και διαχείριση υφιστάμενων πωλητών;

Αν σε ενδιαφέρει να εργαστείς σε μια δυναμική και ταχέως αναπτυσσόμενη εταιρεία, μην χάσεις την ευκαιρία.

Περιμένουμε την αίτηση σου!

Ο Area Manager θα έχει τις εξής αρμοδιότητες:
  • Επίτευξη στόχων Χονδρεμπορίου στην περιοχή ευθύνης
  • Εκπαίδευση, οργάνωση και διαχείριση των πωλητών
  • Άμεση επικοινωνια και διαχείριση πελατων
  • Διαχείριση κρίσιμων ζητημάτων στην περιοχή ευθύνης
  • Εύρεση και ανάπτυξη νέων πελατών
  • Καταχώρηση επισκέψεων, αναφορά & καταγραφή ποιοτικών προβλημάτων στο CRM
  • Εξυπηρέτηση πελατών σύμφωνα με τα εταιρικά πρότυπα

Απαραίτητα Προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος για την θέση του Area Manager θα πρέπει να διαθέτει:
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευγένεια, δυναμισμό και αποφασιστικότητα
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση και χρήση Η/Υ και προγραμμάτων MS Office

Παροχές

Η εταιρεία στον Area Manager προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Bonus επίτευξης στόχων
  • Προοπτικές εξέλιξης
Αν το προφίλ σου ταιριάζει στις απαιτήσεις της θέσης του Area Manager, κάνε την αίτησή σου τώρα και στείλε το βιογραφικό σου.

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με την θέση του Area Manager μπορείτε να επικοινωνείτε καθημερινά 09:00-17:00 με την Γεωργία Χριστοδούλου στο +302310417119 #salesjob

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.