Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

16/07/2020

Οδηγός Ex Van - Πωλητής

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ανώνυμη εταιρεία, μία από τις μεγαλύτερες βιομηχανικές μονάδες παράγωγης τροφίμων στην Ελλάδα, με έδρα την Παιανία Αττικής ζητεί για άμεση πρόσληψη Οδηγό Ex Van.

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Άμεση πώληση των προϊόντων της εταιρείας σε πελάτες της περιοχής ευθύνης
  • Ανάπτυξη πελατολογίου & επαναλαμβανόμενης πώλησης
  • Ανάπτυξη & διατήρηση καλών σχέσεων με το πελατολόγιο της εταιρείας
  • Φορητή τιμολόγηση με χρήση PDA
  • Διαχείριση Ταμείου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
  • Κάτοχος διπλώματος Γ΄ κατηγορίας, κάτοχος ΠΕΙ
  • Γνώσεις Η/Υ – ECDL, γνώση χειρισμού αυτόματης τιμολόγησης
  • Γνώση χρήσης φορητού συστήματος παραγγελιοληψίας
  • Εξοικείωση σε Mobile ExVan συστήματος ERP θα εκτιμηθεί
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 ετών σε παρόμοια θέση, απαραίτητα σε διανομή κατεψυγμένων προϊόντων
  • Άνεση χειρισμού τριαξονικού οχήματος
  • Καλή βασική μηχανική γνώση και συντήρηση οχημάτων

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως της προϋπηρεσίας
  • Συνεχή εκπαίδευση & ευκαιρίες εξέλιξης
  • Ομαδική ασφάλιση
  • Μπόνους επίτευξης στόχων