Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

06/09/2021

Αρχιτέκτονας - Μηχανικός για Υποστήριξη Πωλήσεων

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΧΑΛΑΝΔΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία με έδρα το Χαλάνδρι και αντικείμενο την αντιπροσώπευση βιομηχανικών αρχιτεκτονικών υλικών στην Ελλάδα, ζητά
Αρχιτέκτονας - Μηχανικός για Υποστήριξη Πωλήσεων (επίπλωση και εξοπλισμό γραφείων) για πλήρη απασχόληση (Χαλάνδρι, Αθήνα).

Ωράριο εργασίας 09:00-17:00 (Δευτέρα – Παρασκευή)

Περιγραφή Θέσης:

  • Υποστήριξη πωλήσεων
  • Δημιουργία και αποστολή προσφορών
  • Ανάπτυξη υποψήφιου πελατολογίου
  • Επικοινωνία με δυνητικούς πελάτες και πελάτες
  • Προετοιμασία reports
  • Ενημέρωση & χρήση βάσης δεδομένων CRM

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη γνώση προγραμμάτων σχεδιασμού (cad)
  • Άριστη γνώση Office
  • Άριστη γνώση Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας.
  • Επιθυμητή τουλάχιστον 5 έτη εργασιακή εμπειρία σε θέση Sales Support, εξυπηρέτηση πελατών.
  • Θα εκτιμηθεί γνώση Ιταλικής γλώσσας
  • Πνεύμα συνεργασίας, ομαδικότητας και ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης.
  • Συνέπεια, οργάνωση, δυναμισμός.
  • Άριστες ικανότητες επικοινωνίας.
  • Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις

Παροχές

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητα εξέλιξης