Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
3/4/2024

Χειριστής ή Βοηθός ανυψωτικού μηχανήματος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΒΙΠΕ ΠΑΤΡΩΝ | ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η EL PACK Α.Ε., εταιρία με ηγετική θέση στον κλάδο της χάρτινης συσκευασίας, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της, για το εργοστάσιο της στη ΒΙΠΕ Πατρών:

ΧΕΙΡΙΣΤΗ ή ΒΟΗΘΟ ΧΕΙΡΙΣΤΗ ΑΝΥΨΩΤΙΚΟΥ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΟΣ

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Τροφοδοσία κενών παλετών στις μηχανές παραγωγής
  • Καταγραφή και αποθήκευση των ετοίμων παλετών
  • Ηλεκτρονική καταχώρηση θέσης παλετών
  • Συντήρηση εξοπλισμού (Clark)
  • Συνεργασία με τα τμήματα παραγωγής-αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άδεια χειρισμού ανυψωτικών μηχανημάτων (Επιθυμητή)
  • Διαθεσιμότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (Επιθυμητή)
  • Υπευθυνότητα – Γνώση βασικών κανόνων ασφαλείας
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες για άντρες υποψήφιους

Παροχές

  • Πολύ καλό εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ιδιωτική ασφάλιση υγείας
  • Εξασφαλισμένη μεταφορά
  • Συνεχής εκπαίδευση και μάθηση
  • Προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.