Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/9/2021

Yπάλληλος γραφείου για το τμήμα εξαγωγών

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Γνωστή εταιρία παραγωγής και εξαγωγής Ιατροτεχνολογικών ειδών που εδρεύει στην Ανατολική Θεσσαλονίκη αναζητά υπάλληλο γραφείου για το τμήμα εξαγωγών.

Αρμοδιότητες:

• Υποστήριξη πωλήσεων εξωτερικού
• Προετοιμασία και σύνταξη προσφορών
• Διεκπεραίωση διαδικασιών εξαγωγών
• Υποστήριξη πελατών στις χώρες ευθύνης κυρίως ισπανόφωνες.
• Έρευνα αγοράς και ανταγωνισμού στις χώρες ευθύνης

Απαραίτητα Προσόντα

• Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ/ΤΕΙ
• Αντίστοιχη επαγγελματική εμπειρία στις πωλήσεις (τουλάχιστον 2 χρόνια)
• Άριστη γνώση αγγλικών και Ισπανικών.
• Πολύ καλή γνώση ERP και CRM συστημάτων
• Επικοινωνιακός, οργανωτικός και με ευχάριστη προσωπικότητα
• Δυνατότητα επαγγελματικών ταξιδιών εκτός Ελλάδος
• Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις προμηθειών

Παροχές

• Πλήρες πακέτο σταθερών αποδοχών (μισθός + ένσημα)
• Bonus επίτευξης στόχου
• Πολύ μελετημένη και συστηματική εκπαίδευση
• Καλές προοπτικές εξέλιξης ανάλογα με την προσφορά
• Ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον
• Σταθερό πρωινό ωράριο , Δευτέρα ως Παρασκευή