Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

28/04/2021

Εξωτερικός πωλητής-πωλήτρια

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Μεγάλη εταιρία ενεργείας αναζητεί για την στελέχωση του τμήματος πωλήσεων εξωτερικούς πωλητές για προώθηση οικιακών και εταιρικών προϊόντων ηλεκτρικής ενέργειας και φυσικού αερίου με σκοπό την ανάπτυξη νέου πελατολογίου της.

Περιγραφή Θέσης
Ο ιδανικός υποψήφιος είναι υπεύθυνος για την επικοινωνία με οικιακούς & εταιρικούς καταναλωτές με σκοπό την ενημέρωση και προώθηση υπηρεσιών ηλεκτρικής ενέργειας και φυσικού αερίου.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Λυκείου/ΤΕΙ/ΑΕΙ/ΙΕΚ
  • Προϋπηρεσία σε θέση πωλήσεων
  • Διαπραγματευτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προσανατολισμός στον πελάτη και στην επίτευξη στόχων
  • Γνώση Η/Υ (Windows, Office)
  • Ομαδικό πνεύμα

Παροχές

  • Σταθερός μισθός & πλήρη ασφάλιση
  • Bonus παραγωγικότητας και επίτευξης στόχου
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Μηνιαία έξοδα κίνησης
  • Εταιρικό κινητό