Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

23/05/2019

B2B Πωλητής (Νότιο Αιγαίο)

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΡΟΔΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Είσαι επικοινωνιακός και σου αρέσουν οι F2F πωλήσεις;
Έχεις σχετική εμπειρία και προτιμάς να είσαι εκτός γραφείου και να μιλάς με πελάτες;
Εάν ναι και πιστεύεις στον εαυτό σου,τότε έχουμε την κατάλληλη θέση για εσένα!

Περιγραφή Θέσης:
Η ManpowerGroup Greece, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστή εταιρεία που δραστηριοποιείται στο κομμάτι των τηλεπικοινωνιών, αναζητά να καλύψει τη θέση του B2B Πωλητή για την περιφέρεια του Νότιου Αιγαίου με έδρα την Ρόδο ή την Κω (κατά προτίμηση).

Αρμοδιότητες:
Ο κάτοχος της θέσης είναι υπεύθυνος για την πώληση των προϊόντων της εταιρείας σε συγκεκριμένα καταστήματα και την περαιτέρω ανάπτυξη της παρουσίας της εταιρείας στην περιφέρεια του Νότιου Αιγαίου.

Πιο συγκεκριμένα:
• Ανάπτυξη πωλήσεων και διαχείριση των υπαρχόντων πελατών
• Διεξαγωγή επισκέψεων στα σημεία πωλήσεων και εξεύρεση νέων σημείων
• Διαχείριση αιτημάτων πελατών και παραγγελιοληψία
• Παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού

Απαραίτητα Προσόντα

• Επιτυχημένη προϋπηρεσία στις πωλήσεις Β2Β τουλάχιστον 1-2 χρόνια.
• Εξωστρέφεια, δυναμισμό, φιλοδοξία και εργατικότητα
• Ικανότητες οργάνωσης και προγραμματισμού
• Προσήλωση στην επίτευξη των στόχων
• Επαγγελματισμός και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
• Κάτοχος αδείας οδήγησης Ι.Χ. και δυνατότητα μετακινήσεων

Παροχές

• Μικτός μηνιαίος μισθός: 934€
• Ανταγωνιστικό μηνιαίο Bonus επίτευξης στόχων
• Εταιρικό κινητό τηλέφωνο
• Εταιρικό αυτοκίνητο & έξοδα κίνησης
• Ιδιωτική ασφάλιση υγείας
• Συνεχής προϊοντική εκπαίδευση